arrowUp
+420 725 801 688
info@tenis-benatky.cz

Aktuálně

31.08.2023
Připomínka: členské příspěvky a cena kurtů!
Zapoměl jsi zaplatit členské příspěvky? Tak si pospěš, valná hromada se blíží a pokud chceš hlasovat, není jiná cesta.????????
Pro stávající i nové členy dobré info; platby i podmínky zůstávají stejné jako v předchozích letech, tzn.:
Mládež: 1000 Kč + 5 brigádnických hodin,
Dospělí: 2000 Kč + 10 brigádnických hodin,
Rodina 3 a více členů: sleva -20%,
Důchodci: 1500 Kč,
Cena neodpracované brigád. hodiny: 100 Kč.
Mění se cena pronájmu kurtu: 400 Kč pro 4 hráče a 300 Kč pro 2 hráče.
Termín zaplacení byl do 10.5.
Členské příspěvky můžete posílat na tenisový účet 115-3374480217/0100.
Děkujeme!
12.08.2023
Valná hromada se bude konat 12.9.2023 v Záložně od 18hod.

Vážení členové a přátelé tenisového klubu,

Valná hromada se bude konat 12.září 2023 v Záložně od 18hod.

Hlavní body jsou odsouhlasení darovací smlouvy a volba vedení Výboru TK, viz info v pozvánce na https://www.tenis-benatky.cz/vybor-tk

Účast nutná!!!

podrobnosti připravujeme, dokumenty ve složce "Dokumenty" https://www.tenis-benatky.cz/dokumenty-ostatni

Těšíme se na viděnou!

01.08.2023
Další úspěchy našich mladých tenistů

Prázdniny pokračují a naše tenisty neopouští forma! Tomáš Hrabě vyhrál turnaj v Neratovicích, do Českého Brodu si pro titul dojel Tedík Simčišin.

Ve Štětí si pro titul došli Venca Němeček a s Lubošem Kubou vyhráli společně debla!

Gratulace! Jedeme dál bomby!

10.07.2023
Mladým puškám se dařilo na turnajích

Začátek prázdnin zastihl ve výborné formě naší mladou generaci! Na dobře obsazených turnajích se na bedně umístili Tomášové Kašpárek a Hrabě! Prvně jmenovaný na mladších žácích došel až do finále na 'wilsonu' v Modleticích, naopak na hodně horké domácí půdě celý turnaj ovládl babytenista Tomáš Hrabě. Úspěch velký i proto, že v neděli padaly teplotní rekordy a celý den na slunci při tenisu chce pořádnou porci vůle! Gratulace!

02.07.2023
Soutěže družstev jsou u konce!
A je dobojováno! Sezóna družstev 2023 měla o víkendu na pořadu poslední kolo. V něm se rozhodlo, že dvě naše družstva sestupují o soutěž níže, konkrétně starší žáci a také áčko dorostu, které se v divizi ohřálo pouze rok. Naopak postup ???? slaví dorost B, tým dospělých C a mladší žáci B.
Skvělé třetí místo???? se povedlo uhájit Áčku dospělých ve středočeské divizi! ????
Důležité výhry slavili i mladší žáci. Áčko potvrdilo setrvání v soutěži a béčko si zajelo pro postup do Nymburka.
Čtvrtfinále středočeské soutěže hrálo v neděli ambiciózní A družstvo babytenistů. Postup byl opravdu blízko ????. Bohužel, stejně jako vloni rozhodlo pár míčů... I tak gratulace!
Poděkování a gratulace však za celou sezonu patří všem zainteresovaným; hráčům, rodičům, trenérům, obsluze restaurace, fanouškům, sponzorům,... Bez vás by to nešlo. ????
Tak ještě jednou díky a přejeme všem hezké léto!????????????
Každopádně sezóna jako taková nekončí, trénuje se dál. Čekají nás/vás individuální turnaje, školičky, kemp atd.!
Tak na kurtech zase nashledanou!
 
 
 
19.06.2023
Tři týmy stále ve hře o postup!
Pomalu ale jistě směřujeme k poslednímu kolu mistráků. O uplynulém víkendu se opět bojovalo ostošest. Na postup má po důležité výhře na Mělníku zaděláno céčko dospělých, které je první bez ztráty kytičky ????. Těsnou porážkou skončil duel áčka s akademií K.Plíškové. Béčko hrálo stejně s céčkem Houštky.
O osudu áčka dorostu rozhodne až poslední kolo. Podaří se udržet divizi i pro příští rok? Na postup jede béčko, které deklasovalo Nymburk na jeho půdě 9:0.????
Starší žáci na výhru stále čekají. ????
Mladší žáci A budou k jistotě záchrany potřebovat body se zatím předposledním Mnichovým Hradištěm. Naopak béčku by postup už neměl uniknout, tabulku vedou bez porážky.????
Přijď povzbudit benátecké tenistky a tenisty i na poslední zápasy!
05.06.2023
Úspěšný víkend benáteckých tenistů
Když se daří, tak se daří. Tento víkend byl výsledkově obzvláště povedený! Áčko dospělých sice poprvé v sezóně prohrálo, i tak je ve středočeské divizi na průběžném třetím místě. Do konce soutěže zbývají dvě kola. Třetí místo drží též tým B po domácí výhře nad béčkem Radošovic. A aby toho nebylo málo, na postup jede céčko. Příští kolo na Mělníku to bude o všechno! ⚔️
Štěstí stálo při dorostu A v Říčanech.???? Díky výhře nad notně oslabenou akademií K.Plíškové je pohled na tabulku mnohem příjemnější. To béčko to bere hlava nehlava a po výhře nad Mnichovým Hradištěm jasně drží první místo v tabulce!????
Už téměř rok čeká na výhru družstvo starších žáků. Porážka s Žiželicemi nás přikovala na dno tabulky.????️
Áčko mladších žáků porazilo Benešov a v posledních dvou kolech ho čekají sousedé ze středu tabulky. Po další jasné výhře to má na postup rozdělané béčko. Formu tentokrát potvrdili v Neratovicích.
Svou vlastní ligu si dál jede áčko babytenistů. Další výhra 10:0 mluví sama za sebe.???? Opačným výsledkem dopadlo doma céčko a na výhru čeká i B tým.
O víkendu načerpejte síly do zbytku sezóny!
09.05.2023
Áčko si připsalo druhou výhru, zabral i dorost!
Druhé kolo mistráků je minulostí. Tým dospělých A si ve středočeské divizi připsal druhou výhru, body přivezl z Českého Brodu a průběžně vede tabulku! Příště jedeme na horkou půdu na Dobříš, tak držte palce nebo si udělejte výlet a přijďte fandit! Dospělí B prohráli doma s áčkem Bezděčína. Céčko dospělých bralo výhru nad LTC Houštka D.
Důležitou výhru veze dorost A z Kladna a v tabulce nám patří průběžné 4.místo. Dokonce dvě výhry ve dvou dnech získal dorost B. Nejprve doma porazil Radonice, aby o den později vybral i Brandýs v odloženém duelu prvního kola. ????
Starší žáci na výhru stále čekají, tentokrát neuspěli na půdě Bezděčína.
Mladší žáci A utrpěli doma debakl s LTC Houštkou A. Béčko mělo tentokrát volno.
Rozehrála se i soutěž babytenistů, kde se střetli naše týmy proti sobě ????
Za týden pokračování!
01.05.2023
Nová soutěžní sezona úspěšně zahájena!
Soutěžní sezóna začala! Poslední dubnový víkend se konala první mistrovská utkání. Dařilo se ve všech kategoriích dospělých. Ve středočeské divizi naše Áčko porazilo 8:1 LTC Mladá Boleslav. Body z venku přivezl i B tým z Mladé Boleslavi, resp. Céčko z Řeže. Dobrá práce!
Méně se dařilo v kategorii dorostu a starších žáků. Dorost prohrál i přes dobře rozjetý duel těsně s Dobřichovicemi ???? a zachránit nejvyšší krajskou soutěž teď bude velká challenge. Utkání dorostu B bylo přeloženo. Ve starších žácích nic nového, body dělají děvčata a čekáme, kdy něco přidají i pánové..?!
Mladší žáci A si jeli pro porážku do Čelákovic, v nekompletní sestavě to je těžké, přesto kluci nedali kůži lacino. To 'béčko v poklidu doma přehrálo bez ztráty květinky TK Neratovice A.
Tak zase za týden, přijďte se podívat, přijďte fandit!
   

 
SPONZOŘI BENÁTECKÉHO TENISU
logo2
iconTenisový klub Benátky
U Cukrovaru 34/4
29471 Benátky nad Jizerou č.ú.: 115-3374480217/0100
iconinfo@tenis-benatky.cz
iconINSTAGRAM